Архивы рубрики ‘Компьютери Інтернет’

П’ять простих способів поліпшити сигнал Wi-Fi вдома

630_360_1506188235-3576 (1)

Існує кілька напрочуд простих способів поліпшити сигнал Wi-Fi. У першу чергу якість інтернету у вас вдома залежить від маршрутизатора. Про це пише interesbook, передає InternetUA.

Wi-Fi: мовчазний вбивця, який вбиває нас повільно

2-139

Бездротова мережа Wi-Fi, яку ми використовуємо, щоб підключатися до інтернету без кабелів сьогодні використовується фактично всюди. Однак мало хто знає про те, що у працівників сервісу, які обслуговують Wi-Fi обладнання є конкретні інструкції, щоб мінімізувати шкоду їх здоров’ю.

Як забезпечити «довголіття» вашому ноутбуку

0

  Аби ноутбук швидко не ламався, йому потрібен постійний догляд. Дотримуйтеся цих простих порад  і ваш лептоп прослужить вам дуже довго.

Причинoю хрoнічнoї втoми й пoрушeнь сну мoжe виявитись цeй пoпулярний пристрій.

вай фай

Відчуття втoми, рoзбитoсті, виснaщeння, тa щe й бeзсoння, тaкими мoжуть бути нaслідки викoристaння Wi-Fi. A тoчнішe, йдeться прo нeгaтивний вплив з бoку тaк звaних мaршрутизaтoрів для підключeння дo інтeрнeту. Їх зaстoсoвувaють в бeздрoтoвих прилaдaх, тaких, зoкрeмa, як мoбільні тeлeфoни й плaншeти. Прo цe пише golos.ua.

Не дайте телефону зруйнувати ваше життя

03

Для початку потрібно розібратися, чи дійсно ви так залежні від вашого смартфона. Як же це зрозуміти? Основна ознака такого роду залежності це повна відсутність контролю над собою.