Архивы рубрики ‘Своїми руками’

«Заміський будиночок» Девіда Моріса переосмислює новозеландські хатини

puhoi

Девід Моріс з архітекторського бюро LTD Architectural завершив «Заміський будиночок» — двоповерховий будинок в Новій Зеландії, який прагне встановити тісний зв’язок з сільським оточенням. Розташоване в поселенні ПУХО, в 40 хвилинах їзди від Окленда, маєток є переосмисленням хатин, властивих цій країні, — простих осель поширені в заміській місцевості, де часто живуть звичайні люди.

27 геніальних порад для тих, у кого є котики

завантаження

  Тепер бути господарем кішки не так вже й складно

Дачний літній душ: 10 цікавих і простих ідей

00

Влітку так здорово поплавати в басейні. Якщо ж у вас немає власного басейну, то літній душ стане непоганою альтернативою. У мережі можна знайти величезну кількість ідей як простих, так і розкішних конструкцій, і будь-яка з них стане прикрасою вашої ділянки. Сьогодні ми підготували для вас 10 найцікавіших і простих ідей річного душа.

Як нe витрaчaти жодної копійки нa опaлeння свого будинку

піч

“Очeрeт мeні був зa колиску…». Миколa Грeбeнюк любить повторювaти ці словa популярної пісні. Він виріс у крaю озeр і боліт, aлe нaвіть подумaти нe міг, що укрaїнський бaмбук, увічнeний у лeгeндaх і піснях, колись врятує його від гaзової нeволі.

Цей будинок коштує всього 7 500 $, а ще економить воду і електроенергію. Його може побудувати кожен!

6

Розглянувши суми в черговій квитанції за комунальні послуги, часом хочеться втекти куди-небудь в ліс і жити в печері, де не потрібно платити за світло, воду і опалення … Втім цьому пориву є і розумна альтернатива: можна побудувати собі будинок, який буде сам себе опалювати, забезпечувати водою, електроенергією і навіть їжею!