Архивы рубрики ‘Інше’

Радісних Великодніх свят

З Великоднем!

Щиросердно вітаємо вас зі світлим Христовим Воскресінням! Хай світлоносні Пасхальні свята обдарують усіх вас міцним здоров’ям, принесуть Вашій родині радість, благополуччя, щастя і добро! Хай в цей день здійсняться всі ваші мрії і бажання, усі добрі задуми і справи. Хай Боже благословіння ніколи не покидає вас і ваших рідних. Христос воскрес! Воістину воскрес! Сподобалася стаття? […]

Популярні, але непотрібні «здорові звички»

00

Сучасне суспільство всіляко намагається виробляти «здорові звички», які здатні зміцнити організм і поліпшити самопочуття. Безумовно, багато хто з таких звичок дійсно корисні, але деякі з них, до того ж користуються популярністю, не тільки не ефективні, але і можуть бути шкідливі.

Різдвяне вітання

У кожній господі при святій іконі Дозвольте колядувати, Дозвольте колядувати, У Новий рік побажати: На кожну ниву червону калину – Щастя, здоров’я тобі, Україно! А до калини струнку тополю – Щоб усміхалася кожному доля! А до тополі високого дуба – Щоб всім робота була серцю люба! А під той дуб травичка стелилась – Щоб в […]

З Новим роком 2017

Щоби в півнячому році, Добре спалося на боці, Не було в житті мороки, Їлось за обидві щоки, Щоби все,що тобі треба, Падало до ніг із неба, Радості на кожнім кроці, Щастя тобі в Новім Році!

Любов

9

Любов зберігати — зовсім непросто, Сім’ю зберегти — ще складніше. І немає відповідей на питання, Як зробити шлюб ще міцніше. Потрібні і мудрість, і терпіння, Щоб разом багато років прожити, Цінувати прекрасні миті І цим щастям дорожити.