Архивы за месяц Август, 2017

Настоянка з кореня цієї рослини чудово лікує ниркові хвороби і подагру

sunflower2

  У серпні дозрівають не лише смачні соняшникові зернята, а й коренi цієї рослини. Вони мають надзвичайні цілющі властивості.

Продукти, які ніколи не псуються

857942 (1)

Довговічні продукти насправді існують. Термін придатності зазвичай використовується в цілях безпеки, «вжити до» – це, зазвичай, не граничний термін зберігання. Експерти склали список продуктів, які можуть зберігатися на вашій кухні роками.

Міні-піци на картоплі

mini-picci_na_kartofele

Піца — це виключне блюдо. Воно використовується при будь-яких подіях. Цю страву помилково вважають італійським блюдом. Спочатку стародавні єгиптяни вживали хлібний корж, приготовлений у вигляді чашки, в яку складали різні продукти. На сьогоднішній день піцу готують всіляку, начинку і основу використовують різну, тому вона така спокуслива і смачна.

8 продуктів, які не такі корисні, як ви вважаєте

yak-zaoshhaditi-v-magazini

Багато продуктів видаються корисними, але не завжди такими є. Це часто трапляється через дезінформацію або маркетингові стратегії. Такі продукти часто вводять в оману. Між тим, багато хто вважає їх здоровими або на етикетці написано, що вони містять мало калорій.

Чому небезпечно досолювати їжу

consumo_sal_OK-660x550

Лише двi чайнi ложки солi на день мають руйнiвний вплив на серце. Дослiдники з Гарвардського унiверситету (США) заявили, що така кiлькiсть солi призводить до збiльшення навантаження на серцевий м’яз, пришвидшення серцебиття й появи проблем з артерiальним тиском.