Архивы за месяц Сентябрь, 2017

Вісім секретних можливостей смартфона, про яких ніхто не знає

Concept_SPF_Smart_Phone_Future_1

  Ваш гаджет, крім свого головного призначення, має ще багато нерозкритих можливостей, про які ви навіть не здогадувалися, повідомляє InternetUA.

Прості способи зміцнити імунітет перед зимою

емунітет

Захворіти восени дуже просто. Різкі перепади температури, постійні дощі, сильний вітер і багато іншого сприяє тому, що наш організм слабшає. А щоб цього не сталося, потрібно підтримувати наш імунітет різними способами.

Підбірка порад як легально економити електроенергію!

4b5322d246cd61c9e0bd274451eb5bf2

Як економити електроенергію? В умовах різкого стрибка тарифів на електрику в Україні, вже кожен задумається про економію … ось вам кілька простих але ефективні порад! Раз на місяць (як мінімум) кожен власник будинку або квартири при отриманні платіжки за світло згадує про забуте світло у ванній або кімнаті, про те що працює цілодобово комп’ютері, і […]

Шпаргалка вегетаріанцю-початківцю: чим замінити м’ясо

Макарони-з-овочами-і-перепелиним-яйцем

Всупереч усім міфам про здорове харчування, природою задумано так, що люди – істоти всеїдні. Але якщо ви все ж прийняли для себе рішення стати вегетаріанцем, то перш за все слід дізнатися, чим можна замінити м’ясо, аби продовжувати отримувати всі необхідні організму речовини.

Ці способи допоможуть зберегти користь овочів та фруктів

moroz-produkt-gol

Влітку та восени на прилавках магазинів багато свіжих овочів та фруктів, вже взимку такого багатства не буде. Однак, смак та користь овочів і фруктів можна зберегти, якщо знати кілька корисних способів.