Ця пара живе в гаражі 1924 року побудови

1

Уїтні Лі Морріс (Whitney Leigh Morris) і її чоловік Адам Уінклман (Adam Winkleman) живуть в Лос-Анджелесі. Як і більшість молодих пар, вони стурбовані житловим питанням. Їм хотілося мати затишне сімейне гніздечко, бажано власний будинок, але фінанси не дозволяли втілити мрії в реальність.

Одного разу Вітні і Адам наткнулися на оголошення про продаж невеликої ділянки недалеко від узбережжя. Колишні власники вирішили продавати садибу по частинах. Половина ділянки, на якій знаходився житловий будинок, була продана раніше, а земельна площа з гаражем поки ще не встигла знайти покупців.

Хоча ціна ділянки була досить привабливою, ніхто не поспішав його купувати, боячись метушні з будівництвом будинку. Адже якщо поруч з гаражем звести ще й житлову споруду, то місця для саду або газону не залишиться зовсім …

2
Тоді в голову Вітні прийшла чудова ідея. Вони вирішили перетворити в житло сам гараж!

3

Оскільки місіс Морріс дизайнер за професією, вона вирішила спроектувати майбутнє житло власноруч. Гараж хоч і був побудований ще в 1920-х роках, але був міцним і добротним, а його площа дозволяла розмістити всередині все необхідне для життя двох людей.

4
В результаті мозкового штурму народився проект затишного житла, в якому є все найнеобхідніше: cпальня, вітальня, поєднана з кухнею-студією, невеликий кабінет і санвузол.

5
Внутрішнє оздоблення було вирішено оформити в світлих тонах, адже це візуально розширює простір. Це дозволило зробити будинок по-справжньому повітряним.

6
Позаду будинку навіть є невелика патіо, повиті плющем і диким виноградом!

7
«Коли ми з Адамом купили цю ділянку, наші родичі дивилися на нас, як на божевільних. Вони не могли повірити, що ми будемо жити в гаражі, але тепер вони повністю поміняли свою точку зору! »- Розповідає Уїтні.

8

Подружжя просто натішитися не можуть свого нового дому, де вони щасливо живуть з двома собаками. «У найближчі пару років ми не плануємо заводити дітей, так що у нас є час подумати, чи будемо ми розширювати свій будинок, або ж продамо його, а натомість доглянемо що-небудь нове», — міркує Адам.

9
Да уж, дивлячись на житло цієї сімейної пари так і тягне переінакшити відоме прислів’я: «З милим рай і в гаражі». Просто дивно, як вони зуміли перетворити нудну господарську споруду!

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий