Варення з полуниці без варіння

1

Цей рецепт варення з полуниці сподобається всім, хто так само, як і я, не любить витрачати багато часу на заготівлю ягід. Він дозволить зберігати полуницю довгий час, зберігши її свіжий аромат і смак.

 

Варення з полуниці без варіння
Час приготування: 30 хв

Опис приготування:
Для того, щоб таке полуничне варення простояло у вас в холодильнику всю зиму і не зіпсувалося, досить дотримуватися кількох основних правил, а саме:
1. Використовувати можна тільки свіжі ягоди, збирати які треба в ясну погоду.
2. Дуже важливо, щоб вся посуд, на якій розташована варення, і банки, в яких ви збираєтеся її закривати, були стерильними і сухими!

Складові:
Полуниця — 500 Грам
Цукор — 750-800 Грам

Кількість порцій: 2-3

2
Як приготувати «Варення з полуниці без варіння»
Свіжозібрану, чисту і суху полуницю переберіть, викиньте зіпсовані ягоди, видаліть хвостики. Потім промиваємо полуницю ще раз, чекаємо, поки вся рідина стече, і відразу після цього обшпарюємо ягоди окропом. Не забудь полуницю обсушити після цього. Тепер беремо достатнього розміру миску (яку попередньо теж обшпарити і обсушити), висипаємо туди підготовлені ягоди. Засипаємо їх цукром, обов’язково як слід перемішуємо, щоб цукор рівномірно розподілився по ягодам.

3
Тепер беремо блендер і подрібнюємо ягоди до ідеальної однорідної консистенції. Також не забудемо про підготовку посуду для зберігання нашого варення. Тому банки простерілізувати і обсушити.

4
Розкладаємо полуничну масу по банках, закриваємо кришками. Таке варення зберігаємо обов’язково в холодильнику. Простояти воно може досить довго, але навряд чи ви утримайтеся, щоб не з’їсти його в найближчий місяць.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий