Варення з вишні без кісточок

0

Нескладний рецепт смачного і корисного варення з вишні без кісточок, призначений для тих, хто любить ласувати солодощами без незручностей — кісточок або бажає додавати це варення в інші страви.

 

Опис приготування:

Приготування варення з вишні без кісточок досить тривалий процес, однак він не забирає багато сил, особливо якщо у вас є спеціальна машинка з видалення кісточок з вишні. Потрібно розуміти, що варення з вишні з кісточками і без кісточок варяться по абсолютно різними рецептами, тому ні в якому разі не можна плутати техніки приготування. Для приготування цього варення знадобитися вишня цукор і вода. Якщо вишня кисла, то за смаком потрібно додавати більше цукру і навпаки, якщо вишня сама по собі солодка, то краще додати менше цукру, і приготувати варення кориснішим і менш калорійним.

Складові:
Вишня — 1 Літр
Цукор — 1 — 1,5 Кілограма
Вода — 250 Грам

Як приготувати «Варення з вишні без кісточок»

Ретельно промити ягоду, перебрати від сміття, видалити плодоніжки, витягнути кісточки (або за допомогою спеціальної машинки, або в ручну за допомогою англійської шпильки або ложечки)

1
Засипати вишню цукром і даємо їй постояти, і найголовніше, пустити сік.

2
Тепер найвідповідальніший момент. Варити ягоду необхідно на повільному вогні в 3-4 підходи по 5-10 хвилин, між підходами робляться перерви на 1-2 години. Під час варіння вишню потрібно перемішувати дерев’яною ложкою і знімати пінку.

3
Після останньої варіння майбутньому варення дати трошки постояти і охолонути, після чого розлити по стерилізованим банкам і закатати.

4

 

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий