10 несподіваних ідей для використання мікрохвильовки

мікрохвильовк

Ми не будемо пропонувати вам сушити у мікрохвильовці вашого домашнього улюбленця, але розповімо про досить незвичні способи використання цього приладу в домашньому господарстві

 

1. Щоб освіжити аромат мелених спецій і приправ, розігрійте їх на повній потужності тридцять секунд.

2. Якщо звернути черствий хліб в паперову серветку і прогріти його на повній потужності одну хвилину, хліб знову стане як свіжий.

3. Мигдаль легко чиститься, якщо покласти його в киплячу воду і прогріти тридцять секунд на повній потужності.

4. Волоські горіхи легко очистити від шкірки, прогрів їх в воді чотири — п’ять хвилин на повній потужності.

5. Апельсин або грейпфрут легко очистити від білої м’якоті, якщо їх прогріти протягом тридцяти секунд на повній потужності.

6. У мікрохвильовці легко і швидко можна висушити цедру апельсинів і грейпфрутів. Викладіть її на паперові серветки і прогрійте на повній потужності дві хвилини. Під час прогрівання цедру потрібно перемішувати. Після охолодження вона стає сухою і ламкою. Зберігайте сушену цедру в щільно закритому посуді.

7. Мікрохвильова піч допоможе видавити сік з лимона або апельсина практично до крапельки навіть при дуже товстої шкірці цитрусових. Прогрійте фрукти кілька хвилин в мікрохвильовці, дайте охолонути і ви з легкістю вичавіть з них сік.

8. У мікрохвильовці можна сушити на зиму зелень, овочі, а також сухарики і горіхи.

9. Чи можна розтопити засахарівшійся мед за 1-2 хвилини.

10. У СВЧ можна вибити в’ївся запах з обробних дощок — їх потрібно вимити, натерти лимоном і «прожарити» в мікрохвильовці.

 

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий