9 літрів смачного напою з 4 апельсинів

000

Нещодавно в одному журналі вичитала цікавий рецепт апельсинового напою. З чотирьох апельсинів виходить 9 літрів напою! Спочатку не повірила, але все — таки вирішила спробувати зробити.
Чудовий напій вийшов! Від магазинного не відрізниш! І знову ж інгредієнти все натуральні, а в магазинний сік чого тільки не додають! Головне — все робити по рецепту. Виробництво виходить безвідходне. Із залишків апельсина можна зварити смачне апельсинове желе.

Напій апельсиновий:

4 апельсини вимити, обдати окропом (щоб зняти віск і прибрати гіркоту).
Насухо витерти, покласти на 2 години в морозилку, а краще на ніч.
Порізати і пропустити через м’ясорубку.
Залити масу трьома літрами холодної кип’яченої води (я використовую воду з фільтра), дати настоятися близько 10 хвилин.
Процідити через друшляк (щоб пішли великі частки), потім процідити через дрібне сито, або через марлю, складену в 5-6 шарів. У разі якщо цідити відразу через марлю, то великі частки відразу заб’ють отвори і сік важко буде процідити.
У проціджений сік додати ще 6 літрів води, 1 кг цукру і 30 гр лимонної кислоти, все розмішати, розлити по пляшками дати настоятися близько години.

На виході повинно вийти 9 літрів смачного апельсинового напою.

З решти після проціджування маси можна зварити варення додати за смаком цукру і лимонної кислоти, варити в мікрохвильовці під закритою кришкою в три прийоми по 5 хв, помішуючи. Вийде апельсинове желе.

Джерело

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий