20 чудових ідей для інтер’єру вашого будинку

puffcaixote-parte-2a

Ви коли-небудь замислювалися, як би виглядав інтер’єр вашого будинку, якщо б ви могли самі створювати меблі? Можливо, вам це здається чимось нездійсненним, але ми хочемо довести зворотне. У кожному будинку є речі, які стоять без діла, але саме такі меблі можна перетворити на щось оригінальне. Погляньте на ці 20 чудових і корисних ідей, у вас тепер все вийде.

Пуф зі скрині
Якщо у вас є скриня, то спробуйте зробити такий м’який пуф. Цей предмет меблів багатофункціональний: на ньому і посидіти можна, і прибрати в нього речі. Крім скрині, вам знадобляться щільний поролон і тканину будь-якого забарвлення. Тільки погляньте на це шикарний приклад!
Пуф можна зробити ще й з кавового столика.
Відмінне місце для відпочинку і зберігання книг.

Хочете насолоджуватися влітку? Тоді швидше беріться за справу. За допомогою техніки макраме ви можете пов’язати себе гамак. Знадобляться лише кілька доступних матеріалів.
Елементи декору досить просто зробити, та й інтер’єру вони надають особливого шарму. У цій колекції ви побачите кілька прикладів таких декоративних елементів. Виберіть те, що вам подобається.
Як вам такі ідеї для декору будинку? Хіба вони не прекрасні? Що вам сподобалося найбільше? Висловлюйте свої думки в коментарях і не забувайте дивитися інші наші статті.

homemade20 homemade01 homemade02 homemade03 homemade04 homemade05 homemade06 homemade07 homemade08 homemade09 homemade10 homemade11 homemade12 homemade13 OLYMPUS DIGITAL CAMERA homemade15 homemade16 homemade17 homemade18 homemade19

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий