Робимо красиві різнокольорові свічки своїми руками

00

Свічки — це чудовий сувенір, який з нагоди може прикрасити атмосферу будь-якого сімейного свята. Свічки здавна є атрибутом торжества, знаменних дат, романтичних вечорів. Так просто посидіти в тиші, послухати улюблену музику під трепет ніжного вогника — цього так часом не вистачає.

Красиві і яскраві свічки зробити досить легко в домашніх умовах. Вони можуть бути не просто однотонними, а різнокольоровими. Технологія виготовлення цих свічок не хитромудро, але щоб привести їх до настільки оригінальному вигляду, доведеться витратити кілька годин вільного часу.

1

матеріали:
Перед тим, як зробити кольорові свічки своїми руками, підготуйте:
• прозорий віск;
• воскові олівці;
• одноразові паперові стаканчики;
• скляні стаканчики;
• гноти;
• палички для морозива;
• ароматичні масла;
• мікрохвильову піч;
• тертку.

Крок 1. Звичайний прозорий віск натріть на тертці і заповніть отриманим матеріалом паперові стаканчики. Заповнювати їх даними матеріалом потрібно тільки на чверть.

Крок 2. Надішліть стаканчик в мікрохвильову піч на 45 секунд. Дістаньте його. Віск перемішайте дерев’яною паличкою. Він повинен розтопиться повністю, якщо цього не відбулося, відправте стаканчик в піч ще на 30 секунд.

2

Крок 3. Опустіть в порожній скляний стаканчик гніт. Можете другий його кінець прикріпити до палички для морозива і покласти її на верхню частину стаканчика. Так вам буде простіше працювати далі. Налийте в стаканчик трохи воску і почекайте, поки він схопиться. Таким чином, гніт повинен бути закріплений в центрі стаканчика.

3

Крок 4. З воскових олівців зніміть паперову обгортку. Натріть їх на тертці і додайте потрібного кольору крейди в окремі стаканчики з воском. На третину стаканчика з воском додавайте стружку одного олівця, щоб отримати достатньо насичений колір.

4

Крок 5. Стаканчик з кольоровим воском відправте в мікрохвильову піч на 2,5 хвилини. Дістаньте його і, розмішуючи, додайте кілька крапель обраного ароматичної олії. Можете цього і не робити, але з маслом ваші свічки будуть виділяти приємний аромат.

5

Крок 6. Притримуючи гніт, налийте в стаканчик перший шар кольорового воску. Щоб отримати цікавий візерунок, нахиліть стаканчик під кутом і утримуйте його в такому положенні, поки віск не схопиться.

6

Крок 7. Аналогічним чином розтоплює стаканчики з воском іншого кольору і також, але під протилежним кутом, заливайте їх по черзі в скляний стаканчик. Щоразу фіксуйте ємність в різних положеннях, поки віск не схопиться.

7

Крок 8. Сформувавши різнокольорову свічку, дайте воску охолонути повністю.

8

Яскраві і незвичайні свічки готові. Їх ви можете використовувати за прямим призначенням або подарувати знайомим як сувеніри.

9
Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий