Обов’язки кота в домі

10383120_312873392235272_5352295693292944755_n

 

 

 

 

 1. Кіт повинен захищати людину від кімнатних рослин.
 2. Кіт постійно повинен підтримувати людину у формі, змушуючи її невпинно рухатися по квартирі, нагинатися і збирати ручки, олівці, шкарпетки і т. д.
 3. Кіт повинен міцно тримати зубами ручку або олівець, поки людина намагається писати.
 4. Кіт постійно повинен проводити ревізію в холодильнику, навіть якщо людина цього не хоче. Якщо вона не хоче, то це значить що у холодильнику щось заховано.
 5. Вночі кіт повинен перевіряти, чи не залізла під ковдру людині якась змія.
 6. Кіт час від часу повинен тренувати себе на випадок непередбаченого циркового виступу. Для цього він повинен періодично влаштовувати польоти під куполом будинку, стрибки з гардин на люстру і назад.
 7. Кіт повинен допомагати людині стелити ліжко, уважно спостерігаючи, щоб під простирадлом не виявилося ніяких предметів.
 8. Кіт повинен пам’ятати, що сон для людини це марна трата часу, тому, побачивши сонну людину, кіт має її розбудити, пригаючи або на живіт, або на голову.
 9. Кіт повинен відганяти від людини погані сни. Якщо кіт помітить, що людина перевертається в ліжку, він неодмінно повинен стрибнути людині на голову і почати відганяти погані сни і кошмари.
 10. Кіт повинен щоранку нагадувати людині старе прислів’я: «хто рано встає, тому Бог дає». І чим раніше встане людина, тим більше їй (а заодно і коту) дасть Бог.
 11. Кіт повинен ділитися з людиною всім, що у нього є. Постійно віддавати частину хутра на утеплення одягу і підлоги і викидати половину їжі з чашки.
 12. Кіт повинен співати пісні, щоб доставляти людині радість. Навіть якщо пісні сумні.
 13. Кіт повинен перевіряти, з якої причини хтось не закрив шафу або тумбочку і не засунув ящик.
 14. Кіт повинен знати, що лежить у всіх коробках і пакетах. І на особистому досвіді переконатися, наскільки там зручно і добре знаходитися.
 15. Кіт повинен під час сну людини заглушати зовнішній шум, своїм муркотінням під вухом.
 16. Кіт повинен відсипатися за людину, всіх родичів, друзів і сусідів разом узятих.

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий