Будинок з пластикових пляшок

00

Пластикові пляшки мають масу переваг: вони більш легкі та міцні, ніж скляна тара, до того ж і вартість їх набагато нижче. Правда, з часом всі ці переваги перетворюються в великий мінус, адже ми до цих пір не налагодили нормальну переробку пластикової тари! Тепер наші звалища ростуть з катастрофічною швидкістю …


Канадський архітектор Робер Без був дуже стурбований проблемою утилізації пластикового сміття. Тоді йому в голову прийшла чудова ідея: він вирішив побудувати будинок з пляшок своїми руками!

1. У 2012 році Робер побудував перший будинок з використаної тари, а вже в 2015 році уряд Панами зацікавилося його ідеєю і запросило архітектора в країну для зведення цілого селища з пластикових пляшок.

2

2. Технологія споруди на подив проста. Порожня тара поміщається в спеціальні контейнери, зварені з арматури і сітки рабиці. Залізний каркас забезпечує жорсткість конструкції, а пляшки — теплоізоляцію.

3

3. В результаті з блоків можна побудувати будинок практично будь-якої форми. Зовнішній вигляд котеджу обмежується тільки фантазією замовника.

4

4. Зовні і всередині стіни ретельно штукатуряться. Тепер будинок з пластикових пляшок нізащо не відрізнити від цегляного!

5

5. Оскільки стіни котеджу порожнисті, вони прекрасно захищають від спеки. Без будь-якого кондиціонера в будинку утримується цілком комфортна для Панами температура +31 ° C, в той час як на вулиці показання градусника наближаються до п’ятдесяти!

6

Ця ідея просто чудова! Розкажи про будинки з пляшок своїм друзям, може, хтось надихнеться на будівництво дачного будиночка з такого доступного матеріалу.

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий