Як виростити цибулю на підвіконні

1

Земля тут не потрібна! Самий чудовий спосіб вирощування цибулі.
Якщо ви не любите возитися із землею, але поважаєте свіжу зелень, є хороша новина! Існує хитрий спосіб вирощування молодого цибулі.

Ось як виростити цибулю на підвіконні взимку в кімнатних умовах. Буде потрібно мінімум матеріалів і зусиль. Прихопіть цибулини — і вперед!

Хід роботи:
1. Налийте в деко води і розмістіть на ньому яєчні лотки. Деко можна замінити пластиковими коробками відповідних розмірів.

2

2. Розсадіть оброблені в теплій воді цибулини в кожну клітинку. Процес обробки також надзвичайно простий: замочіть цибулини у воді, температура якої становить 40 ° С, на 10 хвилин. Ця процедура забезпечить більш активне зростання молодих зелених пагонків!
3. Не забувайте доливати воду в деко постійно! Зростання цибулі почнеться відразу після висадки, і незабаром ви будете захоплюватися урожаєм.

3

Це коротеньке відео — наочна інструкція з облаштування домашньої грядки.

Нещодавно дізналася, що зелена цибуля багатий цинком, не тільки вітамінами! Коли організму не вистачає цинку, псується шкіра, волосся і нігті, порушується репродуктивна функція, починаються гормональні збої. Зелена цибуля допоможе заповнити нестачу важливого мікроелемента! Скільки ж апетитних блюд можно приготувати зі свіжою зеленню …

4

Розкажіть друзям, як виростити зелену цибулю на підвіконні. Звичайно, не всі будуть світитися цією ідеєю. Тільки той, хто готовий заради здоров’я трошки поклопотатися, гідно оцінить наші пропозиції!

 

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий