Готуємо ідеальну каву: 10 цінних порад від людини з досвідом

coffee

По-справжньому ароматну каву не тільки допоможе прокинутися, але і підніме ваш настрій буквально на недосяжну висоту. Як самому приготувати саме такий правильний напій, який зробить будь-який ранок добрим?

1. Чиста вода
Щоб ваш кави відрізнявся гідним смаком, в його основі повинна бути найкраща вода, яка вам доступна. Варіант налити з-під крана відмітаємо відразу.

1

2. Без поспіху
Ідеальний напій готується повільно, так що наберіться терпіння. Поставте турку з кавою на найменший вогонь. Цей майже медитативний процес не терпить ніякого поспіху.

2

3. Турка з вузьким верхом
Щоб зберегти тонкий кавовий аромат, підберіть турку з високим і вузьким горлечком.

3

4. Кава в зернах
Найважливіша складова — власноруч розмелені кавові зерна! Думаю, зайве нагадувати, що варто купувати тільки якісну каву.

4

5. Підберіть помел
Досвідченим шляхом підберіть, який варіант вам більше сподобається. Ви здивуєтеся, як сильно відрізняється на смак напій, зварений з кави крупного і дуже дрібного помелу.

5

6. Приготуйте зернисту сіль
Вам знадобиться буквально 2-3 кристалики на турку. Додавання солі дає розкритися аромату і навіть посилює його просто незбагненним чином!

6

7. Імбир
Обзаведіться ще і сушеним імбиром. Його потрібно трохи, буквально на кінчику ножа. Важливо: додавати імбир і сіль слід до кави, ще не залитому водою!

7

8. Коричневий цукор
Для приготування ідеального кави найкраще використовувати неочищений тростинний цукор. Додавайте до смаку в процесі варіння.

8

9. І ніякого кипіння
Це дуже важливо: знімати турку з кавою з вогню вчасно, в той момент, коли він тільки почне підніматися. На поверхні ми бачимо щільну «корочку» з кавової гущі, їй ні в якому разі не можна дозволити руйнуватися, оскільки тут же пропаде і весь аромат. Операцію з підйомом закипаючої рідини повторюємо три рази, з хвилинним інтервалом.

9

10. Фінальний акорд
Після триразового підйому дозвольте своєму кави відстоятися — також протягом приблизно хвилини. Тоді ви отримаєте той сам довгоочікуваний однорідний напій приголомшливої ​​якості!

10
Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий