20 неймовірно щирих порад від найменших про кохання

3

«Вустами дитини промовляє істина», — нехай ця народна мудрість вже заїжджена до дірок, проте вона так і досі не втратила своєї цінності. Незважаючи на свій юний вік, діти часом видають таке, що куди там братися їх батькам. Маленькі філософи, на відміну від дорослих, мислять ще непересічно і здатні в парочці міцних слів не тільки видати істину, але і дати ділову пораду своїм предкам.

Це 20 безпосередніх і неймовірно щирих рад від найменших про самому великому у світі почутті — про кохання. Схоже, в амурних справах вони розуміються вже точно не гірше за дорослих!

1. «Витрачайте більше часу на любов, ніж на роботу». Данила, 7 років.

1
2. «Говори своїй дружині компліменти про те, яка вона красива, навіть якщо сьогодні вона виглядає гірше нікуди». Влад, 7 років.

2
3. «Ніколи не забувай ім’я своєї дружини, тому що це може погано закінчитися …» Аня, 8 років.

3
4. «Ніколи не роби боляче тим, кого любиш». Антон, 8 років.

4
5. «Навчись добре цілуватися — і твоя дружина забуде про те, що ти не виніс з хати сміття». Таня, 6 років.

5
6. «Якщо сказав, що любиш, то, будь добрий, вже ніколи не міняй своєї думки. Любов — це тобі не пульт від телевізора. Коли тобі стало нудно, ти не можеш переключити на інший канал ». Наташа, 9 років.

7. «Якщо любити — це так само складно, як навчитися читати іноземною мовою, я, напевно, пас. Тому що це займає аж надто багато часу ». Ваня, 7 років.

6

8. «Любов накриває тебе як лавина. І часом важко від неї втекти ». Арсен, 9 років.

9. «Спочатку тобі здається, що тобі стрілою потрапили прямо в серце. Але потім легшає … »Рома, 8 років.

7
10. «Ніхто точно не знає, як це відбувається. Але я десь чув, що все залежить від того, як ти пахнеш. Саме тому дорослі так люблять душитися духами ». Ліна, 9 років.

Ethan and Maira
11. «Любов — це найважливіша річ у світі. Але я ще люблю футбол ». Георгій, 8 років.

12. «Коли я закінчу садок, я обов’язково займуся пошуком дружини». Євген, 5 років.

9
13. «Все, як правило, брешуть на першому побаченні, щоб напевно не упустити можливість піти на друге». Саша, 10 років.

10
14. «Любов — це коли людина з веснянками зустрічає ще одну людину з веснянками». Аліна, 5 років.

11
15. «Коли розмова заходить про любовь-морковь, у мене починає боліти голова. Я поки що просто дитина. Мені не потрібні ці проблеми ». Вася, 7 ле

12
16. «Якщо люди довго зустрічаються, хлопчик повинен зробити дівчинці пропозицію руки і серця. Він повинен сказати: «Ми будемо разом, поки смерть не розлучить нас, ну або принаймні поки у нас не з’являться діти і ми не розлучимося …» ». Юля, 9 років.

13
17. «Практично всі хлопчики безмозкі. Потрібно докласти зусиль, щоб знайти розумного і доброго ». Ангеліна, 10 років.

14
18. «Краще бути однією … Це потрібно ще міняти дитині підгузки і все таке. Навіть якщо я вийду заміж і в мене будуть діти, то я подзвоню мамі, щоб вона прийшла на каву і поміняла моїй дитині підгузники ». Христина, 10 років.

15
19. «Любов — безглузда штука, але я все одно хочу колись спробувати, що це таке». Андрій, 9 років.

20. «Твоя любов знайде тебе, куди б ти від неї не ховався. Я ще з 5 років ховався від неї, але дівчатка самі мене знаходили ». Льоша, 8 років.

16
Деякі поради — це просто сміхота. Діти — це джерело мудрості і позитиву. Нам є чому у них повчитися! Поділися цими безцінними дитячими висловлюваннями про кохання зі своїми товаришами. Можливо, твоє чадо видає ще кращі перли. Розкажи нам про них в коментарях в соціальних мережах

Джерело
Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий