Не дайте телефону зруйнувати ваше життя

03

Для початку потрібно розібратися, чи дійсно ви так залежні від вашого смартфона. Як же це зрозуміти? Основна ознака такого роду залежності це повна відсутність контролю над собою.

 

Якщо ви продовжуєте скролл стрічку в Vkontakte, коли сам телефон вам вже не потрібен, — ви попалися.

Коли ви їдете на роботу або обідаєте з сім’єю, і продовжуєте дивитися в гаджет, — значить, ви залежні від телефону. Але це ще квіточки. Вчені з університету штату Вірджинія з’ясували, що приблизно кожен десятий сучасна людина схильний дивитися в телефон під час занять сексом!

Друга причина почати турбуватися — ваше роздратування, коли смартфон сідає або його немає під рукою. «Якщо у вас є така проблема, виділіть собі певний час дня, яке ви будете проводити без гаджетів», — каже лікар-психіатр з Бостона Едвард Холлоуелл. Наприклад, спробуйте вимикати його під час обіду, на тренуванні, і, звичайно ж, за кермом.

Приберіть на цей час телефон подалі від очей, щоб він не маячила перед вами. Наприклад, покладіть його в сумку для фітнесу або залиште в бардачку машини. Коли ви будете діставати телефон і включати його, щоб зробити важливий дзвінок, у вас буде достатньо часу, щоб задуматися про те, наскільки сильно ви зав’язані з цією штукою.

00

Якщо ви можете провести годину в тренажерному залі, не перевіряючи пошту і відповіді на повідомлення в чатах, значить і з обідом без телефону в руках ви запросто впораєтеся. Ваша дівчина або хлопець напевно оцінить такий підхід.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий