Популярні, але непотрібні «здорові звички»

00

Сучасне суспільство всіляко намагається виробляти «здорові звички», які здатні зміцнити організм і поліпшити самопочуття. Безумовно, багато хто з таких звичок дійсно корисні, але деякі з них, до того ж користуються популярністю, не тільки не ефективні, але і можуть бути шкідливі.

01
Свіжовичавлений сік
Існує думка, що свіжовичавлений сік дуже корисний для організму і це дійсно так до певної міри. Однак в чистому вигляді напій містить значну кількість цукру. Набагато кориснішим буде з’їсти цілий фрукт, оскільки там є клітковина, яка сприяє коректному засвоєнню їжі.

02
Робота стоячи
Ще одне популярне оману, що робота за стоячим столом має безліч переваг для здоров’я. Однак з наукової точки зору факт того, що від стоячій роботи є користь для фігури або організму, не підтверджений. Напевно внаслідок наявності такої «здорової звички» у людини може розвинутися тільки варикозне розширення вен.

03

Вітаміни і мультивітаміни
Багато хто звик вживати вітаміни, щоб зміцнити свій організм, проте дослідження показують, що останній отримує необхідні речовини зі звичайних продуктів. Досить включати в раціон рибу, яйця, фрукти та інші містять корисні речовини продукти. Крім того, переносимість окремих вітамінів у кожного різна і самовільно регулярно вживати такі препарати може бути навіть небезпечно.

04

Відмова від жовтка
Йдеться про яйце, коли багато з’їдають тільки білок, оскільки жовток вважають шкідливим. Як правило, що міститься в жовтках холестерин не вплине на рівень даного органічної сполуки у вашій крові, тільки якщо у людини не спостерігається яких-небудь серйозних захворювань серця.
Відмова від жирів
Відмовляючись від жирів слід пам’ятати, що причиною ожиріння є переїдання. Сам по собі жир досить корисний і навіть необхідний, чого не можна сказати про рафінований цукор, наприклад. Солодкий знежирений йогурт принесе набагато менше користі, ніж морська риба, яка містить ненасичені жири.

06

Страх «хрустіти» кісточками пальців
До недавніх пір вважалося, що якщо «хрустіти» суглобами, то це поганий знак, який в майбутньому загрожує проблемами. Однак дослідники з канадського Університету Альберти запевняють, що звук обумовлений сжимающимися газами, які надають еластичність суглобів. Вчені вважають, що чим голосніше тріщать при стисненні пальці, тим більше там «змащувальних газів», а шансів зіткнутися з артритом навпаки менше.

07

Відмова від мікрохвильовок
Є поширена думка, що мікрохвильові печі вбивають в продуктах поживні речовини, але представники Гарвардського університету вважають інакше. За фактом, мікрохвильовка задіє енергію хвиль, щоб змусити молекули їжі коливатися швидше, нарощуючи енергію у вигляді тепла. Безумовно, частина поживних речовин при цьому розпадається, проте обумовлено це процесом нагрівання, а не його методом. Неважливо, використовується при цьому мікрохвильова або газова піч.

Washing hands

Товари та послуги для рук
Норовірус і C. difficile, які представляють собою два найбільш поширених вірусу, демонструють стійкість до дезінфікуючій гелю. Очевидно, що немає ніякого сенсу кожен раз поливати руки не дуже корисною хімією, яка, до того ж, в даному випадку неефективна. Досить просто мити руки із звичайним милом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий