Цей будинок коштує всього 7 500 $, а ще економить воду і електроенергію. Його може побудувати кожен!

6

Розглянувши суми в черговій квитанції за комунальні послуги, часом хочеться втекти куди-небудь в ліс і жити в печері, де не потрібно платити за світло, воду і опалення … Втім цьому пориву є і розумна альтернатива: можна побудувати собі будинок, який буде сам себе опалювати, забезпечувати водою, електроенергією і навіть їжею!

Важко повірити, але таке житло дійсно існує. А найприємніше в тому, що його ціна починається з 7 500 $, причому більша частина цієї суми витрачається аж ніяк не на матеріали, а на проектування та виконання робіт!

0

Чому ж диво-будинок такий дешевий? А тому, що він зроблений зі сміття. Фундамент робиться з шин, наповнених грунтом, а для спорудження стін використовуються порожні пляшки та банки з-під пива.

2

Автор цієї унікальної ідеї — архітектор Майкл Рейнольдс. Він почав створювати подібні будівлі ще в 70-і роки. Тоді його вважали божевільним, але він зміг довести свою правоту всім злостивцям. Свій проект архітектор назвав «Земний ковчег».

3
Зараз вдома Майкла Рейнольдса є на всіх континентах. Разом зі своєю командою він розробляє проект для кожного нового житла, максимально враховуючи рельєф, клімат і безліч інших чинників. Замовнику висилають креслення з докладними інструкціями, тому побудувати будинок можуть навіть люди без спеціальної освіти.

4
Інформація про пристрій цього розумного житла можна говорити цілий день. Я ж постараюся коротко розповісти про чотирьох основних перевагах «Земних ковчегів».

5 (1)

Своя електроенергія
«Земний ковчег» оснащується автономним енергозабезпеченням. Це можуть бути сонячні батареї, вітрогенератори або ж інші джерела, які не шкодять навколишньому середовищу. Все залежить від місця, де стоїть будинок.

6

Своя вода
Будинок сам забезпечує своїх мешканців водою. Його дах побудована таким чином, щоб дощова або тала вода стікала в цистерни. Після цього рідина проходить 5-рівневу фільтрацію і надходить в систему водопостачання.

7
Чиста вода призначена для пиття і миття. Вода зі стоків ванни і раковин не виливається в каналізацію, а йде на полив рослин в теплиці і для змиву в туалеті.

8
Єдиний мінус такої системи полягає в тому, що господареві доведеться відмовитися від синтетичних миючих засобів та перейти на їх природні аналоги.

9

Своя їжа
Крім житлових приміщень в «Земній ковчезі» передбачена оранжерея, в якій можна вирощувати фрукти і овочі. А за бажанням замовника Майкл Рейнольдс може навіть спроектувати місце для міні-ферми!

10

Постійний мікроклімат
Круглий рік в «Земній ковчезі» підтримується однакова температура в районі 21 ° С. Це досягається тим, що покришки з грунтом виконують роль своєрідного термоса. До того ж галерея з вікнами виходить на південь, дозволяючи днем ​​додатково прогрівати приміщення.

11
Навіть не віриться, що такі будинки існують і їх можна побудувати самостійно! Неодмінно розкажи своїм друзям про творіння Майкла Рейнольдса, впевнений, що їм буде цікаво.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий