Продукти, які багато хто з нас весь час готували неправильно

00

Абсолютно банальні і непримітні на перший погляд продукти можуть таїти в собі безліч секретів, знаючи які можна поліпшити своє здоров’я або просто почати готувати їх смачніше.

 

Картопля
Виявляється, що білий картопля не є переважаючим за всіма характеристиками, а першосортним картоплею вважається фіолетовий. Тим, хто часто використовує білий картопля або вирощує його самостійно, експерти радять зробити виняток і посадити в якості експерименту фіолетовий коренеплід. Цей сорт більш вибагливий у догляді, але допоможе знизити кров’яний тиск, рівень цукру та запобігти виникненню раку.

01
Морква
Мало хто знає, що нарізана морква при термічній обробці втрачає свої корисні властивості. Тому фахівці радять змінити хід дій при приготуванні моркви і спочатку вимити її, занурити в окріп, а після такої процедури можна її шинкувати або терти. Завдяки подібного методу в даному овоче зберігаються діючі каротиноїди.

02
Чай
Вважається, що чай може позитивно вплинути на організм при помірному вживанні і часто його радять пити для профілактики застуди або для зміцнення серцево-судинної системи. Вчені припускають, що всі позитивні функції чаю можуть загинути через додавання в нього молока.

03
Часник
Експерти відзначають, що часник стає корисніше, якщо його тиснути, а не різати. Коли кашка з часнику настоїться 10 хвилин на повітрі, він насититься особливим ензимом, який здатний допомогти поліпшити проходження томбоцітов в кровоносній системі.

04

Заправка для салату
Вчені провели дослідження, на основі результатів яких довели, що жирні салатні заправки можуть знизити ризик повноти і допомагають засвоювати корисні речовини. Тому знежирені заправки для салату не завжди корисніше, чим не позбавлені жиру.

05

Плоди
Вчені відзначають, що плоди яблук або груш, які вже повністю дозріли, в повному обсязі корисніше, ніж недостиглі. У стиглих фруктах руйнується хлорофіл, що зменшує їх рівень антиоксидантів.

06
Брокколі
Брокколі є одним з найбільш корисних рослин для профілактики загрози захворювання на рак грудей і шкіри. Щоб зберегти всі важливі елементи в цьому продукті експерти рекомендують готувати його на пару.

07
Гірчиця
Натуральний барвник куркумін надає гірчиці природний жовтуватий відтінок. Цей елемент в гірчиці також сприяє захисту організму від деяких видів раку.

08
Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий