Речі, про призначення яких багато хто не знав

04

На деяких звичних нам речей є елементи, яким багато хто не надає значення.
Однак виявляється навіть вони відіграють певну, а часом і значиму роль.

 

Дирка в ковпачку ручки

01

За фактом, отвір в ковпачку звичайної ручки не пов’язане з роботою або зберіганням самої ручки, а запобігає удушення. Якщо, наприклад, дитина ненавмисно проковтне згаданий ковпачок і той перекриє йому трахею, то дірка в об’єкті дозволить протриматися до приїзду «швидкої допомоги».

Кишенька на джинсах, а також заклепки на швах

02

У 20 столітті питання про маленького кишені на джинсах і не виникло б, так як все їм користувалися, кладучи в нього кишеньковий годинник. У сучасному світі деякі модельєри просто не поміняли класичний фасон. Також на швах певних моделей джинсів є заклепки, які допомагали утримати джинси цілими довше для тих, у кого була важка фізична робота, наприклад, для шахтарів або золотошукачів.

Отвори в кедах

03

На багатьох моделях кедів є незрозумілі отвори внизу, застосування для яких людина знайти не може. Найпростішим поясненням для існування цих дірок є вентиляція ноги. Баскетболісти проводять через них для зручності додаткову шнурівку, щоб взуття кілька щільніше прилягала до ноги.

Поглиблення в днище пляшки з-під вина

04

Вищезазначене поглиблення безпосередньо в днище пляшки з алкогольним напоєм дозволяє компенсувати великий тиск під час закупорки скляної тари пробкою. У ємностей з-під шампанського аналогічні поглиблення набагато більше, так як тиск в ній вище через наявність бульбашок.

Зигзаги на заколках — «невидимках»

05

Маленькі зигзаги на «невидимці» роблять для того, щоб вона краще тримала волосся. Але це діє тільки тоді, коли ця сторона предмета повернута безпосередньо в бік голови.

Зубці й дірочка на кінці рулетки

06

Майже всі майстри знають, що невелика дірочка на металевому кінці рулетки, як правило, необхідна для того, щоб без сторонньої допомоги вимірювати потрібну довжину, просто начепивши один кінець рулетки на цвях. Після цієї процедури можна відзначити належний відстань подряпиною безпосередньо на штукатурці за допомогою зубчиків, коли руки зайняті самим вимірювальним інструментом.

Доданий до одягу клаптик тканини

071

До нової речі в переважній більшості випадків додається незначних розмірів додатковий клаптик тканини, найчастіше разом з ґудзиком. Він допоможе господині при пранні, яка таким чином отримає можливість перевірити, як же тканину реагує на різні типи миючих засобів.

Отвори в вікнах літака

081

Компактні отвори у вікнах транспорту грають дуже важливу роль при мінливому тиску як усередині, так і зовні лайнера. Зовнішньому склу вони дозволяють впоратися з різницею в тиску, наприклад, коли лайнер летить на значній висоті, а також ці отвори запобігають запотівання вікон.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий