Поради автомобілісту, які допоможуть продовжити термін служби автомобіля

auto-001

З водінням автомобіля в реальних дорожніх умовах приходить і справжній досвід. Вже через кілька років, більшість водіїв відчуває себе на дорозі, як риба в воді, і будь то необхідно, змогло б вести машину навіть із зав’язаними очима.

 

Поради автомобілісту, які допоможуть продовжити термін служби автомобіля.

Незважаючи на всю цю лірику, майже кожен має за собою пару-трійку вельми шкідливих звичок, які нешкідливі лише на перший погляд. Сьогодні ж, мова піде про п’ять речах, які не варто робити в своєму авто.

1. Класти руку на важіль

auto-002

Не варто класти руку на важіль перемикання передач, коли в цьому немає ніякої потреби. Руки варто тримати на кермі, бажано (в дійсності обов’язково) — обидві руки. Крім того, що небезпечно відривати руки від керма, тоді коли це робити не слід, так ще й коробка передач зношується швидше, ніж могла б.

2. Ігнорування стоянкового гальма

auto-003

Існує думка про те, що гальмо (ручний) гальмо слід використовувати тільки при парковці авто на ухилі. Насправді, залишаючи свій автомобіль, варто використовувати його мало не завжди, для того, щоб знизити навантаження на зчеплення автомобіля.

3. Почистити автомобіль

auto-004

Мова в цьому пункті йде зовсім не про відвідування автомобільної мийки. Складно повірити, але багато водіїв навіть не знають, яке навантаження може витримати їх улюблене авто. Пара-трійка мішків картоплі понад норму, звичайно, не змусять машину розвалитися прямо на очах, проте перевантажувати сталевого звіра без потреби не варто, а перевищувати норму навантаження — тим більше. І взагалі, краще не тягати в машині нічого зайвого.

4. Не осушувати бензобак

auto-005

Вартість бензину завжди була болючим питанням для будь-якого автомобіліста. Часто буває так, що грошей на літр-другий просто нахапає в кишені. Проте, потрібно намагатися, щоб паливо в баку не опускалося нижче 1 \ 4 його об’єму. Пов’язано це зі специфікою пристрою сучасних паливних насосів. Якщо осушувати банк до дна із завидною регулярністю, а заправляти його по краплі, все це може з часом вилитися в дорогий ремонт.

5. Не бути героєм бойовика

auto-006

Звичайно, даний пункт зрозумілий і їжаку, але все-таки не згадати про нього, просто не можна. Іноді різкий старт або гальмо необхідний, проте без потреби гвалтувати свій власний автомобіль такими речами не варто. Все це серйозно зношує його конструкцію і згодом, знову, таки вдарить по гаманцю солідним чеком за ремонт.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий