Подвійний удар: Корисні поєднання

продукти

Кожен з представлених нижче продуктів має приємний смак і корисний сам по собі, але поєднання певних з них сприяє більш ефективному засвоєнню елементів.

 

 

Яблука і чорний шоколад

Дієтологи радять поглинати яблука в тандемі з чорним шоколадом. Флавоніди в цьому фрукті спільно з антиоксидантом кверцетину з солодкого вироби можуть зміцнити імунітет, поліпшити кровообіг і посилити роботу мозку.

01

Вівсяна каша і апельсиновий фреш

Якщо вживати вівсянку в парі з апельсиновим фрешем вранці, то організм швидше очистить себе від шлаків, що можливо завдяки особливим фенолу.

02

Свинина і брюссельська капуста

Досить щедра з селеном свинина, а також брюссельська капуста разом зможуть ефективніше запобігти виникненню ракових пухлин, так як сульфорафан, наявний в капусті, підсилює дію селену в більш, ніж 10 раз.

03

Печінка і помідори

Експерти радять додати в раціон печінку тим, у кого є дефіцит заліза. Помідори, багаті на аскорбінову кислоту, дозволяють оперативніше засвоюватися залозу. Такого ж ефекту можна досягти за допомогою заправки петрушки лимоном.

04

Йогурт і свіжі овочі

Натуральний йогурт сам по собі має чимале число корисних мікроелементів, але терта морква, селера та інші свіжі овочі додадуть в вище вказаний продукт значну кількість вітамінів.

05

Авокадо і шпинат

У авокадо можна знайти різні рослинні жири, які, крім іншого, успішно сприяють засвоєнню лютеїну і вітаміну A зі шпинату. Працюючи в парі зазначені продукти помітно допомагають травленню.

06

Зелений чай і лимон

Лимон в тандемі з зеленим чаєм здатний в відчутною мірою наростити дію катехінів, що грає на користь довголіттю і підвищенню імунітету.

07

Помідори і оливкове масло

Помідори, які готувалися в парі з оливковою олією, відмінно зміцнюють серцево-судинну систему і, крім того, успішно перешкоджають атеросклеротичним відкладенням. Ця дія лікопіну поліпшується завдяки оливковій олії.

08

М’ясо і розмарин

Щоб при смаженні м’яса не утворювалися канцерогенні речовини фахівці рекомендують при приготуванні класти разом з ним гілочку розмарину. Ця добавка також підкреслить смак м’яса,  користуються таким методом і на професійних кухнях.

09

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий