Від яких хвороб здатна зцілити кава

02

Кава не дарма вважається одним з найбільш популярних напоїв. Без неї не уявляють свій ранок величезна кількість людей: кофеїн допомагає розбудити організм, налаштувати на працездатність, зняти головний біль і навіть поліпшити настрій. Звичайно, мова йде про натуральний напій, який готується із зерен в турці або за допомогою кавоварки.

Плоди кави містять величезну кількість активних речовин-антиоксидантів, в числі яких і поліфеноли. Саме вони славляться своїм протизапальну властивість і здатність вбивати ракові клітини. Важливу роль відіграє і обсмажування кави. Для того, щоб антиоксидантні властивості розкрилися повністю, слід використовувати середнє обсмажування. Подібна ступінь популярна в індонезійських рецептах.

Дивно, але хворі на онкологію, які п’ють каву щодня, поєднуючи з хіміотерапією, показують відмінні результати. Кофеїн здатний налаштувати організм і мозок на позитив, поки активно бореться з раковими клітинами, приводячи до зменшення нових мутацій і виводить їх організму токсичні речовини.

Ще один плюс кави — здатність піклуватися про шкіру, захищаючи від шкідливого УФ-випромінювання. Напій дійсно працює за принципом сонцезахисного крему. Так що його цілком можна віднести до профілактичних засобів проти шкірної меланоми.

кава

Постійне вживання кави в розумних межах можна убезпечити себе від саркоми м’яких тканин, онкології: товстої кишки, печінки, молочних залоз, передміхурової та підшлункової залози, і навіть пухлин сечового міхура або яєчників.

Окрім того, кава, крім оздоровчого ефекту для нашого організму, дозволяє знизити вагу, зміцнити стінки судин і навіть перешкоджає розвитку цукрового діабету. Найкраще вживати каву, заварюючи його гарячою водою, але не окропом.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий