9 видів їжі що зцілюють саме ті органи, на які вони схожі!

human-body-visceral-vegetable

Дивовижний зв’язок із зовнішнім виглядом їжі і його цілющими для людини властивостями!
Ви коли-небудь помічали, що плід волоського горіха нагадує мозок, а зерно квасолі нагадує нирку? Ця схожість показує нам, що саме певний плід може вилікувати в організмі людини.

Подивіться на неймовірний зв’язок між людським тілом і природою! Ми розповімо про 9 видів їжі що нагадують органи людського тіла, які їх же і лікують:

1. Помідор схожий на серце, тому що він має червоний колір і чотири камери, як і серце. Дослідження показали, що томат дуже багатий залізом і калієм, що робить його надзвичайно корисним для крові та серця.

im578x383-7

2. Горіх виглядає як мозок. Він має ліве і праве півкуля і складки, також ка і мозок. Широко відомо, що волоський горіх створює передавачі і покращує функції мозку.

11-types-of-food-that-resemble-body-organs-they-treat

3. Селера — це рослина, яка має схожість з нашими кістками. Наші кістки містять 23% натрію, що є точною кількістю натрію в селері. Було доведено, що селера поповнює потреби нашого скелета.

im578x383-3

4. Авокадо дуже корисний для яєчників і матки, і коли справа доходить до його зовнішнього вигляду, ви здогадалися — він схожий на матку.

avocado-the-worlds-healthiest-food

З’їдаючи тільки один авокадо в тиждень, ви уникнете рак яєчників і шийки матки. Гормони також будуть збалансовані завдяки авокадо.

5. Молюски — чоловіча статева залоза Вчені стверджують, що молюски дійсно дуже гарні для чоловічого здоров’я, тому що в них містяться фолієва кислота і цинк.

im578x383-5

6. Якщо ви наріжете моркву кружочками, то ви побачите, що вона виглядає майже так само, як і людське око. Наука показала, що морква корисна для очей, тому що вона збільшує кровообіг і покращує зір в цілому.

im578x383-1

7. Грейпфрут і інші цитрусові плоди виглядають як груди. Грейпфрут допомагає переміщати лімфатичні рідини через грудну клітку, тим самим запобігаючи рак молочної залози.

im578x383-6

8. Червоний колір вина нагадує нам колір нашої крові. При вживанні, в розумних кількостях, червоне вино знижує ризик виникнення згустків крові і ризик зараження хворобами, пов’язаними з серцевими захворюваннями та інсультом.

im578x383-8

9. Імбир — шлунок Цей корінь допомагає впоратися з нудотою. Він містить гінгерол, що має протизапальну та антиоксидантну дію.

im578x383-9

Якщо у Вас серйозні проблеми зі здоров’ям або сильні болі, рекомендуємо Вам звернутися за консультацією до лікаря. Самолікування може бути небезпечно для Вашого здоров’я.

джерело

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий