«Заміський будиночок» Девіда Моріса переосмислює новозеландські хатини

puhoi

Девід Моріс з архітекторського бюро LTD Architectural завершив «Заміський будиночок» — двоповерховий будинок в Новій Зеландії, який прагне встановити тісний зв’язок з сільським оточенням. Розташоване в поселенні ПУХО, в 40 хвилинах їзди від Окленда, маєток є переосмисленням хатин, властивих цій країні, — простих осель поширені в заміській місцевості, де часто живуть звичайні люди.

Згідно defign.blog, Моріс, який очолює фірму LTD Architectural в Окленді, спроектував будинок для своєї власної сім’ї. Проект складається з відкритого простору на першому поверсі будинку, призначеного для відпочинку, приготування і прийому їжі, яке триває на зовнішньої терасі. Зовні простір може бути використано цілий рік, завдяки спеціального вуличного каміна, в той час як дві втоплені в підлогу ванни дозволяють господарям купатися на відкритому повітрі.

puhoi2

Нагорі, під скошеним дахом знаходитися головна спальня, в якій довгий робочий стіл дозволяє використовувати її як робочий кабінет. У той же час, прибудова на основному поверсі містить додаткові спальні і службові приміщення. «Заміський будиночок» недавно завоював приз серед архітекторів-дизайнерів Нової Зеландії в Окленді-Нортланд, де журі високо оцінили проект за «розумне» проектування і майстерне використання матеріалів.

У прилеглих прибудовах є додаткові спальні та підсобні приміщення

puhoi3

Відкритого простір на першому поверсі будинку триває на зовнішньої терасі

puhoi4

Основна спальня знаходиться під дахом

puhoi5

Довгий робочий стіл дозволяє використовувати спальню як офіс

puhoi6

З будинку відкривається приголомшливий вид на мальовничий пейзаж

puhoi7

Відкритий камін на веранді дозволяє її використовувати протягом усього року

puhoi8

puhoi9

Філіп Стівенс

джерело

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий