8 продуктів, які не такі корисні, як ви вважаєте

yak-zaoshhaditi-v-magazini

Багато продуктів видаються корисними, але не завжди такими є. Це часто трапляється через дезінформацію або маркетингові стратегії. Такі продукти часто вводять в оману. Між тим, багато хто вважає їх здоровими або на етикетці написано, що вони містять мало калорій.

Ось список продуктів, які здаються корисними, але не є такими.

1. Фасовані салати

Фасовані салати – це продукти, які ми зазвичай купуємо у супермаркетах. І ми думаємо, що вони здорові. Та попри те, що вони зроблені з овочів, іноді вони містять мало поживних речовин.

329715

Такі салати часто заморожують протягом декількох тижнів. Це означає, що вони несвіжі. А також у них використовували харчові консерванти. Крім того, більшість із цих салатів містить заправки з високою кількістю солі, підсолоджувачів та консервантів.

Найкращий варіант – готувати салати власноруч.

2. Магазинні коктейлі

Не всі коктейлі однакові. Іноді ми думаємо, що вони корисні. Коли щось називається коктейлем, це не обов’язково означає, що це корисно.

stpdrinks6

Магазинні коктейлі звичайно містять рафінований цукор, жир, зайві калорії, хімікати. Набагато дешевше і легше вранці зробити власні коктейлі. У такий спосіб ви будете впевнені, що використані свіжі сезонні фрукти та овочі.

3. Суміші горіхів та сухофруктів

Ми купуємо їх, тому що думаємо, що вони корисні. Якщо ви купуєте суміші сухофруктів великими кількостями, ви повинні знати, що вони зазвичай містять: сульфіти, які діють як консерванти, багато жирів, черстве насіння, забагато солі.

98d22d0c-2511-db84-7f7d-03db62a99d6f

Якщо ви жуєте ці сухофрукти як закуску між стравами, оберіть сухе насіння або свіжі фрукти та овочі.

4. Гранола та енергетичні батончики

Багато магазинних пачок з гранолою та енергетичних батончиків містять кукурудзяний сироп з великою кількістю фруктози, рафінований цукор, а також насичені та трансжири.

завантаження

Набагато корисніше зробити домашню гранолу. Спробуйте кілька рецептів, поки не знайдете свій улюблений.

5. Продукти з низьким вмістом жиру

Продукти, вироблені без жиру, не гарантують бажаного схуднення. Фактично, здорові жири дають відчуття ситості.

images

Однак ви повинні бути дуже обережними з цими продуктами, на яких вказано, що вони не містять жирів. Вони можуть дати вам порожні калорії.

6. Заморожений йогурт

Заморожений йогурт – це найбільш оманливий продукт століття. Багато людей думають, що це здорова страва. Насправді це не так. Він містить велику кількість рафінованого цукру. Заморожений йогурт також містить штучні ароматизатори.

130172817_3

Якщо ви справді хочете альтернативу замороженому йогурту, ви можете зробити свій натуральний йогурт. Посипте його стевією, додайте фрукти і не їжте занадто багато.

7. Дієтичні напої

Їх слід вилучити зі свого списку нібито здорової їжі, тому що ці хімічні напої не кращі за склянку звичайної газованої води.

images (1)

Як правило, вони сповнені синтетичними хімічними підсолоджувачами, які пов’язані з раком. Їх потрібно будь-що уникати.

8. Пшеничний хліб

Це ще один з продуктів, які ви вважаєте корисними, але це не так. На етикетках цих хлібів зазвичай вказано, що вони дуже корисні, і ви можете їсти їх щодня. Однак реальність полягає в тому, що цей хліб такий самий, як і білий.

завантаження (1)

Часто хліб з позначками “мультизерновий” або “пшеничний” виготовляють з рафінованого зерна. Через це ви не отримуєте користі від цільного зерна.

джерело

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий