Як здолати у собі потяг до солодкого

42987_03311502_orig

Всі, мабуть, знають про шкідливість цукру, але не кожен готовий відмовитись від нього. Натомість вчені твердять: залежності можна позбавитись за короткий термін, виключивши з раціону деякі продукти та замінивши їх на корисні, пише видання Мізки.com

Мабуть, ви не раз чули причини, чому потрібно відмовитись від цукру.
Найбільш вагоміші — це:    

Цукор є причиною надмірних жирових відкладень. Він змушує тіло виробляти більше інсуліну, ну а останній, зі свого боку, говорить організму, що пора запасати жир на чорний день;

Цукор сприяє запальним процесам. Це не тільки боляче, але й може стати початком появи проблем з серцем, діабету і навіть раку.

Але є й хороші новини: щоб зменшити залежність організму від цукру, та виключити його із свого раціону, вам знадобиться всього лиш 5 днів. Йдеться про напівфабрикати, які часто містять велику кількість цукру, готові соуси, цукерки, випічку і солодкі прохолодні напої, включаючи напої на штучних підсолоджувачах. Також не варто зловживати фруктами: їх можна їсти не більше однієї порції на день.

Проблема в тому, що в ці 5 днів вам дуже хотітиметься солоденького, і тому  доведеться обманювати організм хитромудрими трюками, про які ви прочитаєте нижче. Деякі продукти допоможуть вам зменшити тягу до цукру і швидше відшукати баланс для тіла.

Ось що потрібно їсти, щоб, відмовившись від цукру, почуватись ситим і задоволеним:

  1. Продукти з високим вмістом білків, жирів та клітковини

Постарайтеся включати такі продукти в свій щоденний раціон: яйця, горіхи, оливкову олію, хумус, лосось або органічну курятину.

  1. Замініть хліб і макарони зеленими м’ясистими овочами.

Найкраще для цього обрати руколу і капусту. Річ у тім, що хліб швидко перетворюється організмом на глюкозу, тоді як овочі містять складні вуглеводні, що сприяють довгому відчуттю ситості. Однак майте на увазі — вони довше перетравлюються, тож це відчуття появиться через 30 хв після споживання їжі.

  1. Кислі та квашені овочі

Бо вони приглушують потяг до цукру. Найкраще підійде квашена капуста.

  1. Темний шоколад

Він змушує організм виробляти ендорфіни, не підвищуючи рівень цукру в організмі.

  1. Пийте більше води

Завдяки воді ви довше почуватиметесь ситими. А ще вона вимиває з організму зайвий цукор, тим самим зменшуючи ваш “цукровий голод”. Окрім цього, вода допомагає худнути…

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий