За вмістом аскорбінової кислоти ці плоди перевершують навіть лимони — запасіться перед сезоном застуд

cornel

У садах дозрів кизил. Ця ягода буває червоною, білою, синьою, але в Україні найчастіше культивують саме червону. Зрештою, і назва цього чагарника з тюрської мови означає «червоний». У народній медицині кизил цінують за його численні лікувальні властивості.

 

Ми «женемося» за екзотичними цитринами й помаранчами, а у цій ягоді, що чудово почувається на українській землі, — незамінного для здоров’я вітаміну С навіть більше, ніж у лимонах, — розповіла Олена Баклюкова, травознай і дослідник
народної медицини.  Тож усім, хто дбає про імунітет, варто вводити свіжий кизил у раціону. Досить з’їдати 10 ягід на день.

А ще, на відміну від багатьох інших фруктів та ягід, кизилові плоди не треба обмежувати в раціоні людям, хворим на діабет: речовини кизилу знижують вміст цукру в складі крові і активізують функцію підшлункової залози.

А чи можна його вживати людям з підвищеним тиском?

Не просто можна — конче потрібно! У складі ягід кизилу міститися речовини, які нормалізують кров’яний тиск. Лікувальні властивості кизилових ягід використовують для зміцнення  капілярів, судинних стінок, збільшення їх еластичності,  зняття венозних запалень і набряків.

Завдяки протизапальним, жовчогінним, бактерицидним, в’яжучим, сечогінним
властивостям кизил використовують у лікуванні безлічі хвороб. Кизиловий відвар з кори та ягід застосовують як тонік, що зміцнює організм.

Чи можна рекомендувати кизил людям з розладами травлення?

Так. Кизилові плоди поліпшують травлення і апетит, мають в’яжучу дію, тому помічні при розладі роботи кишківника,  і жовчогінну — допомагають при хворобах
органів травлення. При діареї у дітей слід варити кисіль з ягід кизилу і груш. Та й дорослим кизил корисний: дубильні речовини, що містяться в цій ягоді, допомагають лікувати пронос.

Кизил також застосовують для профілактики і терапії подагри, циститу, хвороб суглобів і шкіри, запалення сечового міхура. Плоди кизилу їдять свіжими, сушать і варять з них смачне варення.

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий