7 можливостей вашого телефону, якими ви досі не користуєтеся

mavibu.ru-7-vozmozhnostej-vashego-telefona-kotorymi-vy-do-sih-por-ne-polzuetes-06

Зателефонувати на інший кінець світу, розіслати повідомлення всім друзям за одну секунду, знайти будь-яку цікаву інформацію — це вже немало, але це далеко не все, на що здатний ваш мобільний телефон.

 

Спеціально для вас ми знайшли і випробували ще 7 трюків, які можна провернути з мобільним в руках.

  1. Зробити прослуховуючий пристрій

mavibu.ru-7-vozmozhnostej-vashego-telefona-kotorymi-vy-do-sih-por-ne-polzuetes-08

За допомогою нехитрих маніпуляцій, які під силу абсолютно кожному, телефон можна перетворити на справжній підслуховуючий пристрій або радионяню. Принцип дії такого механізму теж надзвичайно простий: ви залишаєте телефон в будь-якому потрібному місці, потім телефонуйте на нього, а після автоматичного підняття трубки слухаєте, що відбувається на великій відстані від вас. Погодьтеся, така штука не тільки шпигунам може стати в нагоді.

  1. Назавжди заблокувати телефон

mavibu.ru-7-vozmozhnostej-vashego-telefona-kotorymi-vy-do-sih-por-ne-polzuetes-04

Так, і така функція теж може вам стати в нагоді. Наприклад, якщо ваш телефон вкрали, і ви не хочете, щоб грабіжник продовжував їм користуватися. Справа в тому, що у кожного телефону є серійний код, що складається з 15 цифр. Якщо з вашим мобільним щось станеться, ви зможете просто зателефонувати оператору, назвати цей номер, і ваш телефон відключиться назавжди. До речі, якщо ми все почнемо користуватися цим секретом, крадіжка телефонів просто втратить будь-який сенс! Радимо вам дізнатися серійний номер вашого телефону прямо зараз, набравши просту комбінацію — * # 06 #.

  1. Зробити мікроскоп

mavibu.ru-7-vozmozhnostej-vashego-telefona-kotorymi-vy-do-sih-por-ne-polzuetes-02

Це неймовірно, але щоб з великим наближенням розглядати найдрібніші деталі світу, не потрібно витрачатися на дорогу техніку. За допомогою маленької лінзи, яку ви можете знайти, наприклад, в будь-лазерної вказівкою, і мобільного телефону робити знімки з великим наближенням легко і цікаво. Інструкція по створенню саморобного мікроскопа, яке займе у вас не більше 5 хвилин, тут.

  1. Робити знімки під водою

mavibu.ru-7-vozmozhnostej-vashego-telefona-kotorymi-vy-do-sih-por-ne-polzuetes-05

Навіть в наш високотехнологічний час не всі телефони мають функцію водонепроникності. Але за допомогою абсолютно будь-якого телефону ви можете робити якісні знімки під водою. Як? Вам всього лише знадобиться чохол з поліетилену, який ви можете зробити самі за 2 хвилини.

  1. Встановити фейс-контроль

mavibu.ru-7-vozmozhnostej-vashego-telefona-kotorymi-vy-do-sih-por-ne-polzuetes-03

У всіх Android-смартфонів є функція, на яку багато користувачів чомусь не звертають уваги. А даремно! Адже функція фейс куди надійніше простого пароля з символів. Щоб активувати розпізнавання власника телефону по обличчю, знайдіть в налаштуваннях телефону вкладки «Безпека», «Блокування» і виберіть потрібну функцію.

  1. Створювати голограми

mavibu.ru-7-vozmozhnostej-vashego-telefona-kotorymi-vy-do-sih-por-ne-polzuetes-07

Ніякої магії, лише спритність рук і трохи інструкцій. До речі, ось вони.

  1. Продовжити життя улюбленого телефону

mavibu.ru-7-vozmozhnostej-vashego-telefona-kotorymi-vy-do-sih-por-ne-polzuetes-06

Абсолютно нормально, що з часом гнізда ваших телефонів забруднюються. Ось тільки мало кому відомо, що це стає однією з причин поломки апарату. Щоб уникнути цього, радимо застосовувати елементарний спосіб очищення: просто піднесіть до гнізда наповнений повітрям медичний шприц і випустіть повітря. Під силою цього повітряного потоку не встоїть ніякий пил.

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий