7 функцій комп’ютерної миші, про яких знають не всі

compmouse_thumb-960x460

Виявляється, таку звичну річ як комп’ютерна миша можна використовувати не зовсім звичними способами, виконуючи з її допомогою корисні дії. Це просто треба знати!

 

 

1. Виділення фрагмента в тексті
Щоб виділити частину тексту, клацніть мишкою на початку потрібного місця, а потім перейдіть туди, де виділяється фрагмент закінчується, і клацніть ще раз, натиснувши при цьому клавішу Shift.
2. Переходи назад-вперед в браузері
Щоб перейти в браузері на попередню (або наступну) сторінку, можна не клікати по кнопках на верхній панелі інструментів, а затиснути клавішу Shift і прокрутити коліщатко миші вперед або назад.
3. Збільшення і зменшення масштабу
Щоб змінити масштаб відображення відкритої сторінки, затисніть на клавіатурі клавішу CTRL і покрутіть коліщатко миші.
4. Виділення одного слова і одного абзацу
Щоб виділити в тексті якесь слово, потрібно по ньому швидко клацнути два рази. Щоб виділити в тексті абзац — потрібно просто виконати потрійний клацання мишею. 
5. Робота з файлами за допомогою контекстного меню
Щоб перемістити файли в Windows, можна використовувати метод перетягування. Але можна клікнути на файлі правою кнопкою миші, відкривши контекстне меню, і в ньому вибрати необхідну дію — «Перемістити», «Скопіювати», «Видалити», «Створити ярлик».
6. Вибір декількох фрагментів в тексті
Щоб виділити відразу кілька окремих фрагментів в тексті — слів, речень, абзаців — потрібно виділяти їх, утримуючи клавішу CTRL.
7. Відкриття посилань в новій вкладці
Щоб відкрити посилання в новій вкладці, можна клікнути по ній, натиснувши коліщатко миші. Однак якщо цей спосіб не спрацьовує, є інший: просто клацніть, як зазвичай, лівою кнопкою миші на засланні, затиснувши при цьому клавішу CTRL.

 

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий