Вісім секретних можливостей смартфона, про яких ніхто не знає

Concept_SPF_Smart_Phone_Future_1

 

Ваш гаджет, крім свого головного призначення, має ще багато нерозкритих можливостей, про які ви навіть не здогадувалися, повідомляє InternetUA.

 

 
1. Швидка зарядка
Якщо телефон розряджений і вам потрібно швидко його зарядити, скористайтеся функцією авіарежиму. Ваш смартфон зарядиться удвічі швидше. Також економити заряд батареї допоможуть темні шпалери на головному екрані, завдяки яким відключиться автоматичне підсвічування пікселів, і телефон зможе працювати без підзарядки набагато довше.

2. Миттєве очищення тексту
Замість того щоб повільно видаляти повідомлення традиційним способом, власники айфонів можуть просто струснути телефон, і в лічені секунди поле для тексту стане абсолютно чистим.

3. Спливаюча реклама
Кожен з нас хоча б раз стикався з надокучливими спливаючими рекламними вікнами у додатках на телефоні. Якщо ви не хочете купувати платний контент програми, існує легкий спосіб обійти рекламу самому, попередньо поставивши смартфон в авіарежим. На час ви зможете забути про рекламу та спокійно користуватися необхідною програмою.

4. Офлайн-перегляд
Нерідко буває, що ми відкриваємо у браузері велику статтю або книгу, щоб прочитати її пізніше, а через деякий час, опинившись у поїздці або за містом, виявляємо, що всі завантажені сторінки зникли поганий мобільний зв’язок. Власники андроїда можуть цього уникнути — просто натисніть на значок завантаження, і ваша сторінка збережеться і відкриється навіть в офлайн-режимі.

5. Таймер для вимикання аудіо
У таймера на смартфоні існує дуже зручна функція, яка буде корисна всім любителям послухати музику або аудіокниги перед сном. У вкладці «Таймер» виставите необхідний час, а в налаштуваннях рінгтона виберіть графу «Зупинити». Тепер можна не боятися залишити смартфон включеним на всю ніч: ваш телефон сам вимкне музику і «засне».

6. Мобільна мишка для комп’ютера
Завдяки програмам Air Mouse Pro для iOS і Remote Mouse для Android ви можете замінити провідну мишку на мобільний. Основна особливість цієї програми полягає у створенні повноцінного елемента керування для комп’ютера або ноутбука.

7. Рівень на вашому телефоні
Всі смартфони вже давно оснащені датчиками, що визначають положення пристрою у просторі. Скачавши спеціальну програму, ви зможете використовувати свій телефон в якості рівня, який з точністю виміряє необхідну поверхню.

8. Поліпшення зв’язку
Дана функція виявиться корисною для всіх власників айфонів і допоможе поліпшити якість зв’язку, якщо ви перебуваєте за містом або в будь-якому іншому місці, де покриття вашого оператора занадто слабке. Просто наберіть на клавіатурі цю комбінацію символів: *3370#. Це активує дію на вашому смартфоні режим повноразрядного кодування, при якому якість зв’язку стане набагато краще. А для відключення режиму необхідно набрати наступну комбінацію #3370#.

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий