Час запасатися калиною: варіанти заготівлі домашніх ліків

калина-польза-и-вред-для-здоровья-9-500x280

 

Зберігати калину можна як свіжою, так і сушеною, мороженою, а також у вигляді соку, варення, сиропу і т. п.

 

 

Найпростіше заготовити калину на зиму з цукром.

Просто візьміть ягоди та цукор у пропорції – 1.5 до 2. Спершу калину перетирають між собою. Після розтирання треба проварити отримане пюре на повільному вогні приблизно 15 хвилин. За цей час пюре стане густуватим, адже в ягодах є дубильні речовини. Тепер його можна процідити або ж залишити з кісточками. Тепер прийшла черга додавати цукор, а так як калина гаряча – цукор швидко розтане. Помішуємо, щоб кристали повністю розчинилися. Далі калина з цукром закривається в чисті банки, зберігати таку суміш можна в холодному підвалі або ж холодильнику. Без стерилізації заготівля зберігається 3-4 місяці, стерилізована ж калина може стояти до року.

Калину можна заморозити за зиму.

Цьому виду заготовки піддають як обірвані від плодоніжок ягоди, так і цілі грона. Ягоди або кисті з ягодами кладуть у поліетиленові пакети, запаюють їх праскою або розпеченим ножем і відправляють в морозильну камеру.

Якщо Ви вирішили засушити калину, то повинні знати, що найчастіше китиці калини для просушування розвішують на відкритому повітрі, але обов’язково під навісом. Сушать калину і в духовці або в сушарці при температурі до 80 ? С. Вже повністю висохла ягоди обривають, складають у мішки і зберігають на стелажах в добре провітрюваних і сухих приміщеннях.

Цікаві факти про калину: серед інших корисних речовин у калині є пектини, які сприяють виведенню з організму радіонуклідів стронцію і кобальту. Збір ягід калини відбувається восени, після перших заморозків. Саме в цей період ягоди набувають специфічного солодкуватого смаку.

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий