10 суперздатностей мікрохвильовки, про які мало хто знає.

2

Просто-таки дивно, на що здатний цей прилад. Варто випробувати ці хитрощі з мікрохвильовкою і не забути розповісти друзям!

 

 

Розігрів їжі — це крапля в морі!

1

Імениті шеф-кухаря і досвідчені кулінари до мікрохвильової печіотносятся, прямо кажучи, зі стійким зневагою. Проте цей пристрій є майже в кожному будинку, і тисячі людей його активно використовують.
Зазвичай СВЧ-піч застосовують лише для розігрівання їжі. Поспішаємо запевнити, що на цьому використання мікрохвильовки не закінчується! Представляємо 10 нестандартних способів залучення цього агрегату на кухні.

Швидко очистити часник

3

Неочищені зубчики часнику помістіть в мікрохвильовку на 15 секунд (при повній потужності). Після цього лушпиння відійде, як за помахом чарівної палички, ви легко зможете зняти її руками.

Врятувати зачерствілий хліб

4
Оберніть зачерствілий хліб в серветку, злегка змочену водою, і відправте на 20 секунд в мікрохвильову піч. Хліб знову набуде м’якість, при цьому не буде занадто вологим.

Швидко вичавити сік

5
Потримайте фрукти, які збираєтеся пустити на сік, протягом всього 10 секунд в мікрохвильовій печі, щоб вони віддали в рази більше рідини.

Закуска з горіхів

6
Висипати горіхи в миску, додайте до них пару крапель оливкової олії і відправте на хвилину в мікрохвильовку. Горіхи розкриють свій аромат в повній мірі!

Розм’якшити цукор

7
Злиплий при зберіганні в одну грудку цукор можна повернути в первісний стан, якщо помістити його в мікрохвильовку на 25 секунд, прикривши вологим рушником.

Дати тісту підійти

8
Щоб дріжджове тісто як слід піднялося, необхідно чекати кілька годин. За допомогою мікрохвильової печі можна прискорити цей процес!
Ємність з тістом накрийте рушником і відправте в мікрохвильову піч разом зі склянкою води. Увімкніть прилад на 3 хвилини, встановивши потужність меншу за середню. Потім залиште тісто відпочивати протягом 3 хвилин і знову нагрійте на 3 хвилини, після чого залиште відпочивати ще на 6 хвилин. Тісто підніметься мінімум в 2 рази.

Очистити овочі

9
Овочі з жорсткою шкірою (гарбуз, баклажани, а також помідори) набагато легше буде чистити, якщо потримати їх кілька секунд в мікрохвильовці.

Нарізати цибулю без сліз

10
Вирішити проблему сліз при нарізці лука можна за 30 секунд! Саме стільки часу знадобиться потримати цибулину в мікрохвильовці перш, ніж приступити до нарізки.

Приготувати хрусткий бекон

11
Вистелити тарілку паперовим рушником, зверху розкладіть скибочки бекону в 1 шар, прикрийте другим паперовим рушником і поставте в піч. Час приготування залежить від товщини скибочок.

Замочити бобові

12
Тепер не обов’язково замочувати квасоля і горох перед приготуванням на всю ніч. Досить залити бобові водою і відправити в мікрохвильовку на 10 хвилин, встановивши середню потужність, а потім дати постояти годину.

Поділитися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий