Що таке роздільне харчування і навіщо воно потрібне

харчування

Засновниками роздільного харчування є доктор Говард Гей і лікар-натуролог Герберт Шелтон. Близько 100 тисяч дуже хворих людей пройшли через створену Шелтоном школу роздільного харчування, демонструючи дива оздоровлення, пише Країна здоров’я.

 

Всі продукти харчування поділяються на три групи: білки, рослинну їжу і вуглеводи. У шлунково-кишковому тракті рослинна їжа може сама себе переварювати. Білки розщеплюються в основному реактивами кислотного складу. Вуглеводи — лужними реактивами. Існують ще і жири, але вони поєднані з білками та вуглеводами.

Суть теорії роздільного харчування: коли в шлунок одночасно потрапляють несумісні один з одним продукти, їх перетравлення ускладнюється, а неокислені жири та вуглеводи відкладаються у вигляді жиру, а тому несумісні продукти можна вживати тільки через дві години.

Логіка роздільного харчування полягає в розділенні столів на білковий і вуглеводний. Вуглеводний стіл включає продукти, основна складова яких вуглеводи (хліб, солодке, злаки, картопля, крупи). Це так звана енергетична кухня. Вона швидко перетравлюється. Вуглеводи і рослинна їжа повинні складати основу щоденного раціону.

Білковий стіл — це м’ясо, риба, яйця, горіхи. Для нормальної життєдіяльності організму наявність білків необхідна. Але при роздільному харчуванні вони перетравлюються повністю, тому їх кількість необхідно звести до мінімуму. Вживати м’ясо 1-2 рази на тиждень — цілком достатньо.

При одночасному вживанні тільки сумісних продуктів, ми полегшуємо роботу нашому організму. Однорідна по хімічному складу їжа встигає повністю перероблятися протягом 2 годин і самоліквідуватися з організму.

При одночасному вживанні білків і вуглеводів відбувається вироблення кислотного та лужного секретів. В результаті їжа повністю не переробляється і відкладається в складках товстого кишківника.

Мінімальна перерва між вживанням білків і вуглеводів має становити не менше 2 годин.

Герберт Шелтон писав: «Ми не отримуємо користі від їжі, яка не засвоюється. Їсти і в той же час псувати їжу в травному тракті — марна витрата їжі». Але ще гірше, що крім марної трати продуктів, незасвоєного їжа, перебуваючи в шлунково-кишковому тракті, призводить до утворення токсинів, які дуже шкідливі і доводиться витрачати додаткову енергію для боротьби з ними.

Відомо, що 50 відсотків біоенергії людина витрачає на зір, а ще 50 відсотків на всю решту життєдіяльність. При неправильному харчуванні і захаращеності тіла шлаками до 40 відсотків (з 50) йде на травлення і знешкодження харчових токсинів. Тому правильне поєднання продуктів вивільняє величезну кількість біоенергії для життєдіяльності.

Люди, які дотримуються сумісності продуктів, не знають, що таке важкість у шлунку, печія, тупі болі в кишечнику. Роздільне харчування, запроваджене разом з поетапним очищенням тіла від шлаків, це шлях повернення тіла до життя за законами Природи.

Перейти на роздільне харчування ніколи не пізно, можна робити це поступово — приміром, почати з одного дня на тиждень. З часом ви звикнете до нового поєднання продуктів і навіть відчуєте незвичайний смак їжі. Ефект з’явиться через два-три місяці або навіть раніше, якщо буде проводитися і очищення організму, насамперед — кишківника.

Роздільне харчування сприяє:

— очищенню кишечника від осаду неперетравлених продуктів;

— зменшенню інтоксикації організму;

— поліпшується самопочуття;

— позбавляє від неприємного запаху з рота;

— усуває дисбактеріоз і закрепи, очищаючи шлунково-кишковий тракт і травну систему;

— виводить з організму шлаки;

— відновлює баланс в роботі практично всіх органів;

— відчутно сприяє зменшенню ваги.

— при постійному використанні можна домогтися колосальних результатів і не набирати зайвої ваги.

 

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий