Як продовжити життя трояндам у вазі?

00

Вам подарували прекрасний букет ароматних красивих троянд, ви поставили їх у вазу і бажаєте милуватися ними якомога довше? Як продовжити життя вашим прекрасним троянда
Ми дамо вам кілька практичних способів і простих порад, які допоможуть вам якомога довше насолоджуватися вашими спогадами людині, яка подарувала їх вам.

Для того щоб продовжити життя троянд у вазі, приблизно на третину стебла повністю очистіть троянду від шипів і листя.

Після того, як ви обробите букет своїх троянд таким чином, ви можете поставити квіти у вазу з водою кімнатної температури.

Щоб збільшити стійкість букета троянд, необхідно також правильно зрізати стебло квітки. Правильний зріз повинен бути трохи косим, ​​таким чином, він зможе поглинати більше вологи і уникне закупорювання судин рослини.

2

Крім того, майте на увазі, що звичайна вода з-під крана не зовсім підходить для квітів. Найкраще трояндам підійде вода, отримана зі снігу або зібрана після дощу, але якщо такої немає, то підійде і, наприклад, дистильована.

Щоб життя ваших троянд була набагато триваліший, можна використовувати спеціальні засоби для води. Підійде для цього звичайний аспірин — необхідно зробити з нього розчин з пропорцій 1 таблетка аспірину на 1 літр води.

Спеціальні засоби для збереження троянд можуть вам порекомендувати спеціалізовані квіткові-інтернет магазини.

При втраті свіжого вигляду троянд, можете також дати їм більш живий вигляд за допомогою розчину складеного з однієї чайної ложки селітри на чотири літри води.

Щоб довше зберегти троянди у вазі в воду можна додати шматочок деревного вугілля або просто вугільний порошок.

Якщо букет троянд почав в’янути, то «пожвавить» його крапля нашатирного спирту, додана в воду.

Зрозуміло, для того щоб зберегти надовго ваші троянди у вазі, необхідно щодня міняти воду у вазі, при цьому стебла троянд повинні промиватися проточною водою. Важливо також регулярно обприскувати ваші троянди звичайною водою, щоб зволожувати стебла.

0

Важливо також правильно поставити вазу в будинку. Важливо, щоб квіти не стояли на протязі, а при том не були схильні до прямих сонячних променів, які несприятливо впливають на ваші квіти.
Вважається також, що ваза з трояндами не повинна стояти занадто близько до обіднього столу і поблизу з фруктами.

Сподіваємося, наші поради допоможуть вам продовжити життя ваших прекрасних троянд. До речі, якщо ви троянди купуєте самі, то попередньо поцікавтеся у продавців, звідки привезені троянди. Цим ви зможете максимально полегшити собі праці в збереженні троянд.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий