Інтер’єр гаража

garazh-6

 

 Як зробити інтер’єр гаража більш функціональним і зручним

 

 

 

Перше, на що слід звернути увагу при створенні в гаражі зручного місця для роботи — це його теплоізоляція, так як зазвичай гаражі не мають системи опалення. Вихід можна знайти, утепливши стелю в гаражі двенадцатімілліметровимі фанерними листами по стельових балок. До них же для зручності розміщення пиломатеріалів, інструментів має сенс прикріпити гачки. Як варіант — наявність підвісних полиць для зберігання найбільш цінних матеріалів вище від рівня підлоги.

garazh-1

У більшості випадків гараж-майстерня невеликих розмірів, тому обладнання коштує оснастити коліщатками, зробивши його пересувним. Таке мобільне обладнання дозволить викочувати верстати тільки тоді, коли в цьому виникне необхідність.

garazh-2

Магнітні затискачі або ж перфоровані дошки можна використовувати для підвіски на стіни гаража інструментів.

garazh-3

garazh-6

Варто продумати і систему збору тирси, що дозволить очистити повітря в гаражі від пилових частинок. Але якщо цей варіант все ж здасться дорогим, можливо освіжити приміщення гаража за допомогою вентилятора, який встановлюється у віконному отворі.

garazh-5

Розподіліть площа гаража правильно, і він перетвориться на місце, здатне швидко і без проблем втілити ідеї в результати.

garazh-4

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий