Три кращих поради з облаштування гаража як кладовки

00

 

Ми часто сприймаємо гараж або як другий балкон, в який ще й машину можна поставити, або як загадковий паралельний світ, в якому, по завіреннях глави сім’ї, можна пережити кілька апокаліпсисом поспіль.

Однак часто ми навіть не замислюємося, яким підмогою може виявитися простий бетонний короб. Все те, що ми з таким трудом ховаємо від чужих очей на антресолях, балконах і підвісних шафках в передпокої, можна з комфортом розмістити в затишному темному місці.

2
І не вірте фразі «там мало місця, шафа не влізе» — щоб звільнити квартиру від велосипедів, сноубордів, драбини та півтонни потрібних, але не завжди речей, достатньо кількох надійно встановлених полиць і кронштейна з гачками.

3
Ось кілька порад з облаштування гаража:

1. В якості підлогового покриття непогану альтернативу бетону можна відшукати серед сучасних матеріалів. Наприклад, міцна ПВХ плитка спеціально для гаражів випускається з термостійкого матеріалу, стійкого до більшості хімічних реагентів. А модульне гумове покриття можна сміливо укладати на цементну, асфальтову, піщану основу і навіть безпосередньо на грунт.

2. Беручись за обробку стін бажано вже мати деякі уявлення про те, яким саме чином буде організована система зберігання в приміщенні.

Наприклад, коркове покриття продемонструє всю красу експлуатації екологічного, стійкого до впливу вологи і гниття матеріалу тільки в разі збереження цілісності — механічні пошкодження для такого пробки фатальні. Фанера стерпить будь до себе ставлення, фарбована вагонка це просто красиво, а дерев’яна пергола з міцних дощок в поєднанні з металевими гачками і зовсім самодостатня система зберігання.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий