Антена ДМВ для Т2 своїми руками

антена т2

Цифрове ефірне телебачення Т2 інтенсивно входить в оселі українців. Багато вже придбали або планують найближчим часом придбати цифровий ефірний приймач Т2.
Як відомо, цифровий сигнал потужніший і більш стійка до перешкод в порівнянні з аналоговим сигналом, тому для його впевнено прийому може виявитися цілком достатньо нескладною саморобної ДМВ антени.

У даній статті і пропонується варіант збірки нескладної саморобної антени.

Універсальна телевізійна антена ДМВ діапазону своїми руками

* У запропонованій антени використовуються підручні матеріали. Але, тим не менш, вона працює у всьому діапазоні ДМВ, причому не поступаючись за параметрами стандартної шестіелементной логоперіодічеськие антени, що випускається серійно.

* Для виготовлення цієї антени Вам будуть потрібні дві порожні консервні банки діаметром 7,5 см, довжиною 9,5 см і дві невеликі смужки фільтрованої склотекстоліти. Банки з’єднуються смужками склотекстоліти за допомогою пайки. Верхня смужка суцільна, а на нижній фольга розрізана (як показано на малюнку) для підключення 75-омного кабелю живлення.

ант
* Загальна довжина антени для роботи у всіх каналах ДМВ повинна становити не менше 25 см.

антена т2

* Ця антена є чимось на зразок симетричного широкосмугового вібратора. За рахунок великої площі поверхні вона має великий коефіцієнт посилення. При використанні банок малого діаметра необхідно зробити розріз фольги у верхній смузі.

Сподобалася стаття? Поділися з друзями:

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий